Webhosting - www.hostujeme.sk

Komlexná starostlivosť o váš web

Jednou z činností našej spoločnosti je webhosting www.hostujeme.sk. Poskytujeme komplexné služby a starostlivosť o web stránky od zriadenia domény až po pravidelnú starostlivosť a technickú podporu. Webhostingové produkty pokrývajú potreby veľkých aj malých firiem. V rámci webhostingu poskytujeme aj službu registrácie domén pre najpoužívanejšie domény (.sk, .cz, .com, .eu, .info,.net ...).

Technológia

Servery sú pripojené v housingovom centre s 10GB prepojením do SIXu a 100MBit zahraničie. Záložné DNS servery, mail servery sú v geograficky inej lokalite a u iného poskytovateľa konektivity. Konfigurácia serverov je pravidelne rozširovaná, štandardom sú viac jadrové serverové procesory Intel XEON, dáta sú uložené vždy na RAID 1 alebo RAID 5 diskovom poli. Záložné dáta sú uchované na oddelenom serveri, interval záloh je 24 hodín.

Dostupnosť

Pre špecifické projekty vieme garantovať vyššiu dostupnosť služby ako pri štandardnom zdieľanom webhostingu.  V prípade záujmu o špecifický hosting nás neváhajte kontaktovať, radi sa s vami porozprávame a nájdeme vhodné riešenie podľa vašich požiadaviek. Pre viac informácií prosím, navštívte samostatnú stránku nášho projektu www.hostujeme.sk

Technická podpora 

Úlohou technickej podpory je zabezpečovať bezproblémový chod každej web stránky, za ktorým je schované množstvo práce tímu zamestnancov. Od zriadenia domény a užívateľského konta v CMS systéme až po zabezpečovanie operatívnych každodenných požiadaviek našich zákazníkov. Pre zákazníkov je k dispozícii nás IT Service Desk, cez ktorý môžu nahlasovať prípadné technické požiadavky. 

Vyskúšajte DEMO